ה' באייר 62 (כיכר המדינה), תל אביב | טל' 03-6869997 | דוא"ל: [email protected]

יצירת קשר

מי בצוות

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה.
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר.

מי בצוות

לילי רוזן – מייסדת ומנהלת שיווי משקל

דיאטנית קלינית, מומחית לטיפול בהשמנה ובהפרעות אכילה ועוסקת בנושאים אלו כבר למעלה מ- 17 שנה. לילי מנחה קבוצות ויחידים לירידה ולאיזון במשקל, תוך שילוב ידע וניסיון ובהתאמה תזונתית למצבים פיזיולוגיים ופתולוגיים הנלווים להשמנה, כגון: סוכרת ומחלות לב וכליות. לילי מרצה בכנסים ומייעצת לחברות. היא רכשה את ניסיונה בבתי החולים איכילוב ושניידר, בקופ"ח מכבי ובמכון הכושר קרדיו-סטייל המתמחה בשיקום חולי לב. לילי למדה מדעי החיים ותזונה באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית.

נדיה גרינשטיין-כהן – מייסדת ומנהלת שיווי משקל

דיאטנית קלינית, מומחית לטיפול בהשמנה ובהפרעות אכילה. התחילה את דרכה כתזונאית ספורט ובעלת ניסיון עשיר של למעלה מ- 17 שנה בתחומים אלה. נדיה ניהלה את מחלקת התזונה במרפאת Renfrew להפרעות אכילה בניו יורק. היא ניהלה תוכניות כושר ותזונה במרכזים שונים בארץ ובחו"ל, ורכשה ניסיון קליני בבית החולים. נדיה מנחה קבוצות ויחידים לירידה ולאיזון משקל, מרצה בכנסים ארציים ובינלאומיים, ואף משמשת כיועצת בתוכניות טלוויזיה ועיתונות. היא למדה בפקולטה לחקלאות ברחובות וב- NYU בניו יורק. בנוסף, נדיה כתבה את ההנחיות לטיפול תזונתי בהפרעות אכילה של אגודת הדיאטנים האמריקאית (ADA).

שיר הלפרט ישראלי – דיאטנית קלינית

מטפלת בהשמנה ובהפרעות אכילה בילדים, במתבגרים ובמבוגרים. עובדת עם קבוצות ויחידים. היא מנחה קבוצות תמיכה לשינוי הרגלי אכילה, קבוצות להורים לילדים הסובלים מעודף משקל וקבוצת תמיכה לחולי סוכרת. היא בעלת תואר ראשון במדעי התזונה, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

לביאה פסוול

פסיכולוגית קלינית.

יצירת קשר

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה.
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר.